سبد پلاستیکی

روتختی زیبا ظاهری مرتب در اتاق خواب را تضمین می کند و از تخت در برابر گرد و غبار، خاک و موهای حیوانات خانگی محافظت می کند. و پس از یک روز سخت، یک پتوی دنج روی مبل گرما، آرامش و امنیت را فراهم می کند و به ما اجازه می دهد استرس زندگی روزمره را فراموش کنیم.برخی از تخت ها و برخی کاناپه ها دارای کشوی تخت هستند که می توان پتو را در آن قرار داد. اما باز کردن جعبه همیشه آسان نیست. پتو نیز نباید در کمد اتاق نشیمن نگهداری شود. کمدهای اتاق نشیمن معمولاً به خوبی تهویه نمی شوند. اگر گردش هوای کافی وجود نداشته باشد، حتی سقف کمی مرطوب باقیمانده می تواند بوی نامطبوع ایجاد کند یا در موارد شدید، حتی کپک زده شود.

RISATORP Korb, weiß, 25x26x18 cm - IKEA Deutschland

یک پتوی مبل بزرگ که روی مبل تا شده است، به سرعت جای خود را می گیرد. بنابراین اگر مهمانان خود را اعلام کرده باشند، این گزینه نیست. پتوی مورد علاقه شما جایی روی زمین ندارد. همچنین، به نظر نامرتب می رسد. و به هر حال: برای اینکه پتوی پشمی برای مدت طولانی زیبا و نوازشگر بماند، باید در جای خنک و تاریک نگهداری شود. در صورت امکان، پتوی مورد علاقه خود را در زیر نور شدید آفتاب روی مبل نگذارید. بهتر است آنها را در یک سبد پتویی قرار دهید.یک سبد زیبا و بزرگ برای نگهداری روتختی، روتختی و کوسن در اتاق نشیمن یا اتاق خواب ایده آل است. می توانید یک (یا چند پتو در مورد یک سبد پتو را بغلتانید و تا کنید یا اگر عجله دارید، آنها را داخل بیندازید. در کوتاه ترین زمان، پتو کنار گذاشته می شود، محل نشیمن یا درازکش پاک می شود و اتاق مرتب می شود.

Plastikkorb | Wayfair.de

قیمت سبد پلاستیکی

یک پتوی نوازشگر خوب می‌تواند برای چندین دهه به یک همراه تبدیل شود. گاهی اوقات باعث ایجاد مشکلات می شود. اگر اتاق نشیمن بازسازی شده باشد یا یک مبل جدید خریداری کرده باشید، سقف ممکن است دیگر از نظر سبک با آن مطابقت نداشته باشد. یا پتو همچنان قلب شما را گرم می کند و شما نمی توانید از آن جدا شوید، حتی اگر پس از سال ها در آغوش گرفتن شدید، نشانه های واضحی از ساییدگی را نشان می دهد.

با یک سبد سقفی به سبکی که با دکوراسیون اتاق نشیمن شما مطابقت دارد ظاهری یکپارچه ایجاد کنید. سبد یکپارچه با سبک مبلمان ترکیب می شود که متفاوت از سبد حصیری می باشد. شما فقط پتوی شیک، ژولیده، اما عزیزی را بیرون می آورید که وقتی تنها هستید نمی توانید از آن جدا شوید. یا کوسن هایی که روکش آن ها از نظر رنگ و جنس به هیچ وجه با بقیه وسایل شما همخوانی ندارد، اما به سادگی فوق العاده کرکی هستند و می توانید ساعات زیادی را با آن ها تداعی کنید.

Wicker basket

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.