خرما بم مضافتی در مراسم افطاری پرنس هری سرو شد

در واقع خرما بم مضافتی یک درمان طبیعی و منبع خوشمزه فیبر است، با غلظت بالایی از پتاسیم و ویتامین A، در میان سایر ویتامین ها و مواد معدنی. در اینجا بهترین دلایل برای افزودن خرما به سبد خرید خود در اسرع وقت آورده شده است.
چه ورزشکار باشید و چه فقط دوست دارید فعال باشید، قرار گذاشتن ایده خوبی است. چرا؟ نانینگا می‌گوید: «زیرا پتاسیم و قند میوه برای سوخت‌گیری مغز و ماهیچه‌ها در حین انجام تمرینات عالی است.»

اگر در ظهر به انرژی سریع نیاز دارید، به جای رفتن به یک فنجان دوم قهوه، یک مشت خرما بخورید. اگر آنها را ساده دوست ندارید، برای مقابله با رکود ظهر روز ، مقداری توپ های انرژی زا یا میله های جو دوسر پر از خرما بریزید.
بیشتر مردم می‌دانند که دریافت نور خورشید و مواد غذایی حاوی ویتامین D برای سلامت استخوان‌ها حیاتی است، اما ترکیب مواد معدنی مانند منیزیم و مس در خرما، آن‌ها را به یک غذای فوق‌العاده برای تقویت استخوان‌ها تبدیل می‌کند.

خرما

چه به دنبال مبارزه با پوکی استخوان موجود باشید یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه استخوان های خود را حجیم کنید، خرما می تواند کمک کننده باشد. این خرماهای کرن بری برای درست کردن روز یکشنبه و میان وعده در تمام طول هفته مناسب هستند.
تهیه مداوم شام‌های مفید برای قلب یکی از راه‌های کمک به رشد شماست، اما خرما سرشار از پتاسیم است که برای حفظ شکل قلب شما نیز ضروری است.
منیزیم یک ماده معدنی است که به دلیل خواص ضدالتهابی اش شناخته شده است و قطعاً می توانید سهم خود را از خرما دریافت کنید.

مطالعه ای با بیش از 3700 شرکت کننده نشان داد که رژیم غذایی غنی از منیزیم با غلظت کمتر نشانگرهای التهاب در زنان یائسه مرتبط است. زردچوبه همچنین می تواند به کاهش التهاب کمک کند.
احساس استرس می کنید؟ آیا از حملات پانیک رنج می برید؟ نانینگا می‌گوید: خرما یک غذای آرام‌بخش و شفابخش است، زیرا سرشار از مواد مغذی، فیبر بالا و به‌طور طبیعی شیرین و بدون هیچ گونه قند افزودنی است.

او می افزاید که مطالعات نشان داده است که خرما می تواند به کاهش التهاب در مغز کمک کند و به سلامت سیستم عصبی شما کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.